Hepa Medikal’e Hoş geldiniz.

Güvenilirlik, objektif ve tutarlı, adil, çözüm odaklı, yenilikçi ve araştırmacı olarak belirlediğimiz ilkelerimiz altında, kuruluş yılımız 2015’den beri hastane mobilyaları alanında üretim hizmeti vermekteyiz. Konusunda hakim çalışanlardan oluşan ürün üretimi, ürün araştırma ve geliştirme, pazarlama ve satış sonrası destek birimiyle, ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak ana hedefimizdir.

Hepa Medikal olarak kaliteyi sadece ürünlerimizde değil bir bütün olarak üretimden son kullanıcıya kadar olan sürecin tamamında sergilenmesi gerekliliğini benimsemekteyiz. Bundan dolayı kurum içerisinde üretim ekipmanları kalitesi ve çalışan personelin kalite anlayışında eğitimler verilerek sürekli en üst seviyede tutulmaktadır. Kaliteli üretim, hızlı teslimat ve global yapının bir gereği olan satış öncesi müşteriye gösterilen ilginin ve alakanın satış sonrası da aynı hassasiyet ile devam etmesini sağlamak da önemli prensiplerimizdendir.

Hasta kişilere hizmet verdiğimizin bilincinde olarak misyonumuz ulaşılabilir ve güvenli ürün üretimi, farklı pazarlama teknikleri ile hastalarımıza en uygun ürünün ulaşmasını sağlamak, sektöre bu konuda öncü olmak ve ihtiyaç duydukları ürünün en hızlı şekilde ellerine ulaştırmaktır. Ülke içinde sektöre örnek ve hakim olmak ve buna dahil olarak yurt dışında üstün kalite standartları ile ihracatta ülkemizi temsil etmek ana vizyonlarımızdır.

Motorlu Hasta Karyolası Gurubu

H403-ABS
4 Motorlu Full ABS’li Hasta Karyolası
H403 hasta karyolası 4 elektrikli motoru sayesinde sırt kısmının 0-90 derece ve ayakucu kısmının 0-45 derece…

Hasta Taşıma Liftleri

H-500L
Hasta Kaldırma Lifti
H-L500 hasta kaldırma lifti hareket zorluğu çeken hastalar için özel olarak tasarlanmıştır. 42 cm’den 70 cm’e kadar oto…

Yardımcı Ürünler

H112
Yardımcı Ürünler

Baklava Desenli Antidekubit Havalı Yatak

Manuel ve Akülü Tekerlekli Sandalye

H-111A
Akülü Tekerlekli Sandalye
Akülü tekerlekli sandalye iç ve dış alanda kullanım için tasarlanmıştır. Pratik katlanabilir şase ve sırt kısmı…

Technical Univercal Verification

Certificate

Technical Univercal Verification

Certificate

Menderes Esnaf Ve Sanatkarlar Odası

Yerli Malı Belgesi

İzmir Valiliği

Tıbbi Cihaz Satış Merkezi Belgesi